مراحل اجرای پروژه طراحی سایت

قیمت طراحی وبسایت با توجه به عوامل مختلفی تعیین می شود. سایت یه پایگاه اینترنتیه که در بیست و چهارساعت شبانه روز خدمات شما رو ارائه میده. بنابراین طراحی وب سایت یه مسئله ی مهم و تاثیر گذار برای برندهایی هست که قصد رقابت در این بازار رقابتی را دارند. هر چه سایت شما حرفه ای و اصولی و بر اساس تناسبات و مفاهیم طراحی رابط کاربری طراحی شده باشه، مخاطبای بیشتری رو به خودش جذب می کنه. به صورت حرفه ای باید گفت که داشتن یه سایت در واقع هزینه نیست؛ بلکه سرمایه گذاریه.

1

مشاهده و مقایسه نمونه کارها

برای اینکه از توانایی های من مطلع بشید میتونید نمونه کارامو به صورت دموی زنده ببینید، مقایسه کنید و در نهایت منو برای انجام پروژتون استخدام کنید. من به شما این تضمین رو میدم که از خروجی کار خوشتون بیاد و مورد پسندتون واقع بشه.

من لیست قیمت ها رو با امکاناتی که با اون تعرفه طراحی میشه رو کامل و دقیق توی بخش لیست قیمت گذاشتم و به راحتی میتونید اونا رو با هم مقایسه کنید و بهترین پلن رو انتخاب کنید.

2

مشاهده و مقایسه لیست قیمت

3

مطالعه و ارسال قرارداد طراحی

قرارداد طراحی سایت به صورت آنلاین طراحی و پیاده سازی شده که شما می تونید اونو مطالعه کنید و از شرایط و قوانین کاری من مطلع بشید و خیالتون هم از بابت محفوظ موندن اطلاعاتتون راحت بشه.

بعد از اینکه قرارداد رو مطالعه کردید باهام تماس بگیرید و سوالایی که براتون پیش اومده رو ازم بپرسید. سیستم چت پایین صفحه، چت در واتسپ و ارسال درخواست با ایمیل و تماس تلفنی که در منوی امور مشتریان تعبیه شده راه هایی هست که شما می تونید باهام ارتباط برقرار کنید.

4

تماس با من

5

ارسال فرم و دریافت اطلاعات

و در نهایت اطلاعات مورد نیاز طراحی رو از طریق فرم دریافت اطلاعات از منوی امور مشتریان برام ارسال کنید تا من بتونم بر اساس نیاز شما پروژه درخواستیتون رو پیش ببرم. لطفا توی تکمیل کردن فرم تمامی اطلاعات خواسته شده رو به دقت و جزئیات تکمیل کنید.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/amirmohabdi/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673

Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (1) in /home/amirmohabdi/public_html/wp-includes/functions.php on line 4673