گرافیست و توسعه دهنده وب

درباره من

درود بر شما

من امیرمحمد عبدی هستم، گرافیست و توسعه دهنده وب. حدود ۵ سال سابقه کار حرفه  ای دارم. طراحی لوگو، ست اداری، پوستر، ویزیت، تابلو، تراکت، روزنامه، قالب سایت و … رو به طور حرفه ای انجام میدم. علاقه زیادی به طراحی وب سایت دارم. با روابط جدید خیلی حال میکنم و دنبالش هستم و دوست دارم باهاتون دوست بشم. 

من 20 سالمه، تخصص و رشته اصلیم تصویر سازی رایانه ایه. کم کم به طراحی رابط کاربری علاقه مند شدم و این وبسایت رو راه اندازی کردم تا نمونه کارامو باهاتون به اشتراک بذارم. 

طراحی گرافیک

گرافیک مجموعه ای از رنگها، طرحها، شکلها و تصاویری هستن که یه هدف رو دنبال می کنند و همچنان معنا دهنده، پیوند دهنده و جان بخشیدن به هر موضوع هست.

توسعه وب سایت

یه پایگاه اینترنتی خوب می تونه معرف شخص یا برند شما باشه. دیگه وقتشه یه وبسایت خوب راه اندازی کنید و فعالیتتون رو توی دهکده جهانی (اینترنت) از سر بگیرید.

طراحی قالب وبسایت

قالب نه تنها رنگ آمیزی سایت شما، بلکه طرح آن را نیز تعیین می کند. تعداد ستون ها، فونت نوشته ها، اندازه کلی وبسایت و نکات دیگر را کنترل می کند.

طراحی اپلیکیشن

همواره یکی از الزامات در زمینه تبلیغات ، گرافیک قدرتمند بوده است، چرا که از وسعت اثرگذاری و تاثیر عمیق آن در مخاطب نمی توان چشم پوشی کرد.

تجربه های کاریم

من تجربه های زیادی توی کارم دارم و با خیلی از شرکت ها هم همکاری کردم. سعی کردم یه خلاصه از رزومم تهیه کنم و باهاتون به اشتراک بذارم.

1396/03 – 1398/10

گرافیست و صفحه آرا

آژانس تبلیغاتی شهرآرا

توی آژانس تبلیغاتی شهرآرا سرپرست گروه گرافیک مجموعه بودم

1397/05 – حالا

طراح و توسعه دهنده وب

مجموعه تبلیغاتی باهاته دات آی آر

توی شرکت باهاته دات آی آر به عنوان مدیر عامل و سرپرست گروه طراحی و توسعه وب مشغول به کار هستم.

1398/01 – 1398/04

صفحه آرا

نشریه عصر مردم

توی نشریه عصر مردم به عنوان صفحه آرا روزنامه مشغول به فعالیت بودم

1396/11 – حالا

گرافیست

کانون آگهی و تبلیغات کیان

توی کانون تبلیغاتی کیان به عنوان سرپرست گروه طراحی مشغول به کار هستم.

پروژه ای توی ذهنتونه؟